Ramus poilsis išskirtinės gamtos apsuptyje

„Obuolių sala“ – tai ne tik keturių žvaigždučių moderniai įrengtas kempingas, bet ir poilsiavietė esanti Grabuosto ežero saloje. Čia Jūs rasite ramų poilsį išskirtinės gamtos apsuptyje ir turiningai praleisite savo laisvalaikį. Nakvynei galite pasirinkti Jums tinkamas poilsines – keturių vietų su patogumais skirtos šeimoms ir dviejų vietų su bendrais dušais ir wc.

Daugiau »

Naujienos

Naujienos

2019 metais mūsų kempinge vyks : Liepos 21 dieną – Andriaus Mamontovo koncertas (renginys viešas; kempingas veiks); Liepos 26-28 dieną – Šokių ir muzikos festivalis „Radistai Village‘19“ (renginys viešas, kempingas uždarytas); Rugpjūčio 24 dieną – Uždaras renginys (kempingas bus uždarytas); Rugpjūčio 30 dieną – Jazzu koncertas (renginys viešas, kempingas veiks); Rugsėjo 7 dieną – Uždaras renginys (kempingas bus uždarytas).

Daugiau »

Paslaugos ir kainos

Paslaugos ir kainos

"Obuolių sala" kainos

Nakvynė poilsinėse
Nakvynė kempinge
Kita nuoma

Daugiau »

Kaip mus rasti

Kaip mus rasti

Jei vyksite keliu Vilnius - Utena (A14), ties 60 km sukite į kairę Luokesos kryptimi. Nuvažiavę 1 km, ties susikirtimu su keliu Giedraičiai - Molėtai, sukite į Ambraziškius, pravažiavę Žalvarių kaimą, už kelių šimtų metrų kairėje kelio pusėje pamatysite mūsų iškabą.

Daugiau »

Parduodami sklypai

Parduodami sklypai

Ar kada nors norėjai turėti sodybą išskirtinėje vietoje? Tai jau įmanoma! Parduodami analogų neturintys rekreacinės paskirties įvairaus dydžio sklypai Obuolių saloje.

Daugiau »